Xiaomi зареєструвала ТМ POCO F2

Pocophone F1 (POCO F1) дебютував у другому кварталі 2018 року і одразу став хітом продажів. Він мав величезний успіх, оскільки пропонував флагманські характеристики за доступною ціною.
Xiaomi реєструє торговельну марку POCO F2
2019 рік для прихильників POCOPHONE F1 не приніс очікуваного оновлення моделі, а коментарі керівників бренду не давали чіткої відповіді на продовження модельного ряду.
В кінці грудня,Елвін Це(Alvin Tse), колишній глобальний менеджер Pocophone, відповів користувачеві Twitter, заявивши, що ми дізнаємось більше про Pocophone у 2020 році. Пізніше відповідь була видалена з коментарів .
Xiaomi реєструє торговельну марку POCO F2
І все ж, схоже для всієї армії шанувальників з’явилась чудова новина – компанія Xiaomi подала заявку на реєстрацію торгової марки для Pocophone F2. Згідно з документацією, китайці зберігають товарний знак для телефону під торговою назвою POCO F2 .
Xiaomi реєструє торговельну марку POCO F2
Xiaomi реєструє торговельну марку POCO F2
Скріншотами, що показують на заявку для торговельної марки  “POCO F2”, поділився в Twitter  користувач @the_tech_guy. Зображення показують, що заявка була подана 4 грудня 2019 року в офіс китайських торгових марок і має номер заявки 4280005.

Ktc UA

Для тих, в кого виникне питання, чому товарний знак було подано в Китаї, хоч бренд POCO там не доступний, цікава інформація – Xiaomi подала заявку на товарний знак для POCO F1 також в Китаї у червні 2018 року, перш ніж він був запущений в серпні 2018 року.
Xiaomi реєструє торговельну марку POCO F2
Реєстрація заявка на торговельну марку є доказом того, що POCOPHONE F1(POCO F1) таки отримає спадкоємця. І хоч в документах немає жодного натяку на терміни, коли POCO F2 з’явиться, можна припустити, що він може надійти в лютому чи березні, тому як POCO F1 прибув через два місяці після подання заявки на торговельну марку.
Xiaomi реєструє торговельну марку POCO F2
Вказані терміни мають сенс, особливо для Індії. Є чутки що серії Mi 10 буде запущена в наступному місяці,але Xiaomi не має наміру запускати Mi 10 та Mi 10 Pro в Індії. Тож вихід POCO F2 в Індії в лютому-березні виглядає правдоподібним. Інформація про характеристики моделі також відсутні  в документах,але з припущень, вона отримає топову на даний момент платформу Snapdragon 855 Plus ,але з меньшим цінником ніж решта флагманських пристроїв на цій же SoC. То ж нам лишається чекати на офіційну інформацію, гадаю це буде вже скоро.

Price UA

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *