Xiaomi випустила мініатюрний динамік з штучним інтелектом

Xiaomi провела минулого тижня захід, в рамках якого був офіційно представлений флагманський смартфон Mi Mix 3.

Разом зі смартфоном була показана нова портативна Bluetooth-колонка з підтримкою ШІ. Девайс отримав назву Xiaomi XiaoAI Bluetooth Speaker Portable Edition.

Нова колонка має компактну круглу форму. Девайс візуально нагадує Xiaomi Bluetooth Mini, але з підтримкою голосового помічника XiaoAi. Маленький пристрій, що поміщається в кишеню. Вага новинки становить всього 52 г. Колір корпусу може бути тільки білим.

Корпус Xiaomi XiaoAI Bluetooth Speaker Portable Edition захищений від проникнення вологи і пилу. Для забезпечення якісного звучання використовується технологія DRC, що працює за допомогою динамічного алгоритму стиснення звуку.

Динамік також оснащений функцією голосового супроводу, підтримуваної XiaoAI. Користувач зможе дізнаватися у XiaoAI Bluetooth Speaker Portable Edition погоду, здійснювати дзвінок з підключеного смартфона, і так далі.

Усередині колонки є акумулятор ємністю 480 мАг, що дозволяє працювати в автономному режимі до 45 днів, або протягом 4 годин в режимі прослуховування музики.

Ціна XiaoAi Bluetooth Speaker Portable Edition становить всього 49 юанів (7$). Продажі пристрою в Китаї вже стартували.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *