Підсумки року разом з Xiaomi

Компанія Xiaomi завершила чудовий 2018 рік. Хоча для китайської компанії Xiaomi до Нового року за китайським календарем залишається більше місяця, саме зараз в мережі представили ролик, до якого включили ключові події Xiaomi минулого року.

Відео,що представила компанієя Xiaomi, показує такі події, як IPO, презентація декількох смартфонів, таких як Mi 8 і Mi Mix 3, асоціацію азіатської компанії разом з IKEA…
В кліпі компанія звертається до шанувальників:

2018 – рік Xiaomi, який ми створили разом з вами. У 2019 рік ми йдемо разом, і дослідимо як технології змінять на краще життя.

Ktc UA

26 жовтня 2018 року Лей Цзюнь оголосив у Weibo, що продажі мобільних пристроїв Xiaomi офіційно перевищили 100 мільйонів одиниць, завершивши  завдання 2018 року достроково. На першій міжнародній виставці Import Expo, яка відбулася в Китаї 5 листопада, Лей Цзюнь заявив, що Xiaomi є молодою компанією, оскільки заснована лише 8 років тому. І лише в чотири останні роки Xiaomi приступила до глобального розширення. Станом на другий квартал 2018 року бізнес компанії Xiaomi International зріс на 150% – Xiaomi вийшла на 82 зарубіжні ринки, потрапивши при цьому до першої п’ятірки компаній-лідерів з 25 існуючих.
 
Ще одне відео від Xiaomi пропонує шанувальникам пригадати події минулого року та цікаві пригоди, що вже лишилися позаду.

До нових більш захоплюючих пригод разом із Xiaomi в 2019 році!

З Новим 2019 Роком!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *