Як виготовляють телевізори Redmi

Xiaomi показала процес виробництва телевізорів Redmi

Простір, необхідний для виробничого процесу, приблизно в 10 разів більше, ніж у звичайних телевізорів.


На цьому тижні в Китаї стартував продаж розумного телевізора Redmi Max 98, який став найбільшим телевізором Redmi TV на сьогоднішній момент. У зв’язку з цим компанія Xiaomi опублікувала відеоролик, в якому показано процес складання цього гіганта.

Price UA

Redmi Max 98 збирається на повністю автоматизованій лінії, при цьому простір, необхідний для виробничого процесу, приблизно в 10 разів більше, ніж у звичайних телевізорів, а сам процес є більш складним.

Xiaomi показала процес виробництва телевізорів Redmi
Лей Цзюнь стоїть поруч із Redmi Smart TV MAX 98 дюймів


98-дюймовий дисплей Redmi Max 98 характеризується роздільною здатністю 4К (3840×2160 пікселів) і 85-відсотковим охопленням колірного простору NTSC. Його оснащено динамічною контрастністю 140 000:1. Екран отримав 192 зони підсвічування і підтримку технології MEMC, яка усуває розмиття зображення в динамічних сценах.

Xiaomi показала процес виробництва телевізорів Redmi


Ktc UA
Ширина його рамок по всьому периметру становить 12,8 міліметра, екран займає 98,8% фронтальної панелі телевізора. В основу телевізора покладено виготовлену ​​на замовлення однокристальну систему (CPU Cortex A55 і GPU Mali G31 MP2), яка виробляється з використанням 12-нанометрового технологічного процесу. Крім того, Redmi Max 98 отримав 4 ГБ оперативної і 64 ГБ флеш-пам’яті.

Ціна Redmi Max 98 в Китаї складає 2825$.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *