Xiaomi представила вихідний код ядра Android 10 для Mi A3 та Mi A2

Xiaomi Mi A3 та Mi A2 готові отримати оновлення Android 10

Xiaomi випустила Mi A3 в липні 2019 року з Android 9 Pie, і того ж місяця смартфон було офіційно представлено в Україні. Аналогічно, Mi A2 був представлений в липні 2018 року з Android 8.1 Oreo і, буквально за декілька тижнів, вже був презентований представникам ЗМІ в Києві. Mi A2 отримав своє стабільне оновлення до Android 9 Pie в листопаді 2018 року, що зробило його одним із перших смартфонів під управлінням найновішої на той час версії Android. В 2020 році обидва смартфони програми Android One від Xiaomi ще чекають свого оновлення до Android 10. Поки у нас немає інформації про те, коли саме надійде оновлення, але Xiaomi вже завантажила вихідний код ядра для Mi A2 та Mi A3, що призначені для 10 версії операційки від Google.

Xiaomi Mi A3 та Mi A2 готові отримати оновлення Android 10

Нагадаємо, що програма Android One розпочала свій шлях ще в 2014 році, за часів Android 5.0 Lollipop. Хоча перші пристрої на Android One були бюджетними пристроями, програма продовжувала включати пристрої у більш високих цінових сегментах. Програма Android One не є повною заміною програми Google Play Edition, але надавала користувачам можливість використовувати Android від Google на пристроях, не створених Google. Коли Xiaomi анонсувала Mi A1, ентузіасти, були дуже раді перспективі використання досвіду програмного забезпечення Google з “залізом” від Xiaomi, що, як відомо “топ за свої гроші”. Смартфони Android One також обіцяють два роки оновлень ОС, а також три роки регулярних оновлень безпеки.

Xiaomi Mi A3 та Mi A2 готові отримати оновлення Android 10

Xiaomi не повідомляє, коли Android 10 з’явиться для Xiaomi Mi A3 і Xiaomi Mi A2. Але, оскільки нове ядро Android 10 стало доступним, адміністрація Mi Community тримає кулаки та припускає, що оновлення з’являться незабаром.


Price UA

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *