Xiaomi Mi Mix 3 отримає спеціальну керамічну версію з художнім малюнком

5 днів. Саме стільки залишилося до презентації Xiaomi Mi Mix 3. Китайська компанія відзначила наступну сходинку на шляху до анонсу тизером спеціальної версії флагманського слайдера. Пост піднімає тему мистецтва. «Мистецтво – це не обов’язково класика, а класика не завжди стає мистецтвом», – міркує Xiaomi. Сам постер навряд чи передає дизайн спеціальної версії Mi Mix 3, хоча хто знає.

Згідно із черговим офіційним тизером компанії, Xiaomi Mi Mix 3 буде додатково випущено в спеціальному виданні. Зазначена версія майбутньої новинки створена у співпраці з Британським музеєм і Дослідницької академією Дуньхуана.

Корпус спеціального видання Xiaomi Mi Mix 3 виконаний з кераміки. Сміємо припустити, що на кераміці з’явиться якесь художнє оформлення.

До цього моменту ми вже знаємо, що Xiaomi Mi Mix 3 стане першим на ринку смартфоном з підтримкою комерційної мережі 5G, а також першим телефоном з 10 ГБ оперативної пам’яті. Пристрій буде мати конструкцію «слайдер»: його верхня частина зсувається вниз, відкриваючи доступ до 24-Мп фронтальної камери.

Інші характеристики флагмана включають подвійну основну камеру 16-Мп і 13-Мп з датчиками, сканер відбитків пальців в дисплеї і однокристальну платформу Snapdragon 845.

Ціни на стандартний Xiaomi Mi Mix 3 варіюються від 490$ до 620$, а на керамічний – від 635$ до 765$. 

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *