Xiaomi анонсувала планшет з гнучким екраном

Вже досить давно журналісти приписували Xiaomi роботу над смартфоном,що складається, проте компанія їх ніяк не коментувала. І ось сьогодні несподівано з’явилося офіційне відео, в якому президент Xiaomi Лінь Бінь (Lin Bin) демонструє в руках офіційний смартфон з гнучким екраном!

Погодьтеся, ролик вражає. Особливо в світлі концепції, на відміну, від концепції того ж Samsung Galaxy Fold.  Хоча саме варіант, обраний Samsung, очікується в ряді інших майбутніх смартфонів. Xiaomi обрала свій альтернативний шлях, і це викликає повагу. А ще потрібно відзначити, що для інженерного зразка, який і показаний в ролику, апарат виглядає дуже добре – практично готовою до виробництва моделлю.

Але на цьому всі подробиці не закінчуються. Замітку, опубліковану в Weibo, Лінь Бінь супроводив невеликим коментарем, в якому зазначив, що незважаючи на всі складнощі, які були з захисним покриттям, власне дисплеєм і механізмом трансформації, а також адаптацією оболонки MIUI, апарат готовий! І він має стати першим в світі  смартфоном, що складається і екран якого згинається з двох сторін. Лінь Бінь відзначив, що якщо апарат сподобається аудиторії Weibo (а в тому, що він сподобається, немає ніяких сумнівів), то компанія організує в майбутньому його масове виробництво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *