Розпакування та огляд світильника Mi Motion-Activated Night Light

Сьогодні поговоримо про лампу нічник Mi Motion-Activated Night Light. Придбав я її в магазині АЛЛО в “Чорну п’ятницю” по акційній ціні 219 грн! Ціна дійсно приємна! Зараз її ціна знову 399 грн. Придбати можна за цим посиланням: лампа Mi Motion-Activated Night Light на сайті АЛЛО.

Поставляється нічник у білій коробці (як і всі товари Mi Home). На фронтальній частині коробки зображено світильник, а на тильній – характеристики.

В комплекті іде сам світильник, інструкція та спеціальна накладка, що дає можливість не приклеювати світильник до стіни чи мебелів, а підвісити його. Батарейки в українському комплекті не ідуть. Розміри світильника 84*84*36 mm, вага 141 грам.

На фронтальній частині світильника, по колу, розташована напівпрозора вставка – під якою знаходяться світлодіоди. Передня частина прикрашена логотипом Mijia.Ktc UA

Задня сторона світильника – це знімна кришка, на якій по колу розташований двохсторонній скотч, а в центрі логотип Mijia. На двохстороньому скотчі світильник тримається на вертикальній поверхні.  Для зняття кришки потрібно злегка повернути світильник, пази вийдуть з кріплень і світильник відкриється.

Під задньою кришкою знаходяться відсіки для трьох елементів АА, час автономної роботи заявлених виробником: 6 місяців в яскравому режимі і 12 – в тьмяному. По центру знаходиться перемикач режимів з яскравістю світла від 0.7 до 3.8 люменів. Максимальна потужність світильника – 0.25 Вт.

Пристрій не має ніяких інтерфейсів – Wi-Fi, Bluetooth для взаємодії з іншими гаджетами і працює повністю в автономному режимі. За допомогою вбудованого датчику руху, світильник починає діяти на відстані до 7 метрів.

Широкий кут сенсора 120° дозволяє нічнику миттєво спрацьовувати і плавно вмикатися. Нічник автоматично відключається через 15-20 секунд.

Покористувавшись світильником Mijia Mi Motion-Activated Night Light кілька днів я лишився задоволеним його роботою. Спрацьовує швидко та чітко. При денному світлі, а також малому освітленні не спрацьовує. В темноті дає достатньє освітлення, щоб не вписатись в якусь меблю =).

Буду слідкувати за знижками в інтренеті, щоб замовити ще кілька таких маленьких помічників.

На Aliexpress я знайшов найдешевший варіант за 10$ приблизно 300 грн – замовити можна тут.

На Gearbest знайшов трошки дороще 12$ замовляти тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *