Xiaomi та IKEA оголосили про партнерство

Xiaomi і IKEA сьогодні оголосили про стратегічне партнерство у розвитку розумного будинку.

Ідемо вперед, група IKEA з продуктів інтелектуального освітлення буде підключена до платформи IoT Xiaomi, починаючи з грудня.

Відповідна новина з’явилась в пості Donovan Sung в Instagram.

За словами Xiaomi, це означає, що весь спектр інтелектуальних освітлювальних приладів IKEA буде підключений до платформи Xiaomi IoT. Відзначимо, що для IKEA це перший опит співпраці з китайськими технологічними компаніями. Обидві сторони вважають, що міжнародне співробітництво між Xiaomi і IKEA збільшить популярність розумних будинків по всьому світу. Очікується, що вже в грудні розумними будинками IKEA можна буде керувати за допомогою Mijia APP або Xiao AI.

В Xiaomi Group зазначили, що об’єднання AI + IoT є основною стратегією компанії. На думку компанії, технологія AI + IoT вже в майбутньому – протягом трьох-п’яти років – буде впроваджена повсюдно, відкриваючи нові цікаві можливості взаємодії.

Компанія Xiaomi Group почала розгортання IoT в 2014 році. Зараз екосистема включає майже 2000 моделей пристроїв, а число підключень перевищує 132 мільйони. Кількість активних пристроїв, які активуються Xiao AI, становить близько 100 мільйонів одиниць. Загальна кількість перевищує 8 мільярдів, число активних користувачів на місяць – 34 мільйони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *