Xiaomi Mi Mix 3 – офіційний тизер

Для Xiaomi немає ніякої таємниці у вигляді Xiaomi Mi MIX 3. Цей смартфон буде представлено 25 жовтня. Тепер Xiaomi офіційно випустили відео-трейлер про Xiaomi Mi MIX 3.

Співзасновник і президент Xiaomi Лінь Бін заявив, що він мав декілька планів розробки Mi MiX 3. За його словами, Xiaomi подала заявку на отримання технічного патенту на вбудований камерний телефон у 2015 році. Техніка спливаючого вікна смартфоні камери також готова, але він нарешті вибрав слайд-екран для Mix 3. Мабуть, дизайн спливаючої камери не відповідає всім функціональним вимогам Xiaomi Mi MIX 3. Безсумнівно, що у спливаючої конструкції камери не буде достатньо місця для інших датчиків, необхідних для функції Face ID.

Нещодавній знімок сторінки багатозадачності Xiaomi Mi MIX 3 показує, що дисплей Mi MIX 3 має роздільну здатність 2340 × 1080 з співвідношенням сторін 19,5:9. Це робить його першим екраном Xiaomi OLED із співвідношенням сторін 19,5:9. У порівнянні зі своїм попередником Xiaomi Mi MIX 2S, Mi MIX 3 є тоншим і роздільна здатність екрана краще (Xiaomi Mi MIX 2S використовує 2160 × 1080, а співвідношення екрана – 18:9).

З міркувань до сих пір Xiaomi Mi MIX 3 може поставлятися з процесором Qualcomm Snapdragon 845. Варіант оперативної пам’яті 10 Гб оперативної пам’яті цього смартфона також працює. Це буде перший Xiaomi смартфон із 10 Гб оперативної пам’яті, і це може бути першим у світі 10 ГБ оперативної пам’яті, щоб вийти на ринок (OPPO FIND X 10GB версії на даний момент не входить до переліку).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *