Представлено MIUI 12 Global

MIUI 12: реалістична операційна система, створена саме для вас
Сьогодні Xiaomi презентувала оновлену версію своєї фірмової оболонки під управлінням Android – MIUI 12. Пропонуючи першокласний досвід, на який так чекають усі користувачі, довгоочікувана MIUI 12 завдяки великій кількості оптимізації відкриває новий п’ятизірковий користувацький досвід, щоб вразити не тільки нових, а й вже існуючих користувачів з усього світу. Оскільки в основі MIUI лежить захист персональних даних користувачів, нова версія оболонки пропонує ще більше розширених функцій конфіденційності, які спрямовані виключно на її посилення. Завдяки повністю оновленому інтерфейсу та інноваційній системі анімацій користувачі MIUI обов’язково отримають насолоду від «реалістичного» користувацького досвіду, який базується на кількох основних функціях.

 

Посилений захист конфіденційності робить користувача більш інформованим

 

MIUI 12: реалістична операційна система, створена саме для вас

 

MIUI 12 пропонує розширені можливості захисту конфіденційної інформації, які дозволяють користувачеві стежити за активністю додатків та отримати більше контролю над необхідними дозволами.  Для повного інформування користувача в MIUI 12 було додано функцію сповіщення про дозволи. Якщо у фоновому режимі працюватимуть додатки, які потребують дозволів для використання камери чи мікрофона або для визначення місцезнаходження, – на панелі сповіщень відразу з’явитися відповідне попередження. Натиснувши на нього, користувач може змінити налаштування дозволів та припинити будь-яку підозрілу фонову активність.

 

MIUI 12: реалістична операційна система, створена саме для вас

 

MIUI 12 надає користувачеві значно сильніший контроль над дозволами, що  виводить захист конфіденційності на абсолютно новий рівень. Зокрема, у випадку, якщо додаток потребує певного дозволу, то пропонуватиметься більш широкий вибір параметрів (наприклад, «Під час використання додатка» та «Повідомити»). Спираючись на жорсткий контроль запитів на дозвіл до визначення місцезнаходження в Android, для керування додатками, які вимагають конфіденційних даних, MIUI 12 робить крок далі. На додачу до визначення місцезнаходження, дозволи на доступ до камери, мікрофона, контактів, історії викликів, календаря та пам’яті працюватимуть лише в режимі «Під час використання додатка». Також MIUI 12 захищає конфіденційність користувача під час обміну фотографіями: тепер інформацію про місцезнаходження та метадані можна видалити безпосередньо перед відправленням фотографій.

 

Дизайн та анімація, натхненні природою
MIUI 12: реалістична операційна система, створена саме для вас
У MIUI 12 втілено досвід роботи операційної системи з повністю перевизначеним дизайном інтерфейсу користувача та нюансів системної анімації. Базові системні анімаційні сцени було повністю оновлено технічними інноваціями на рівні ядра. Завдяки Mi Render Engine MIUI 12 створює надзвичайно плавний інтерфейс користувача. Завдяки Mi Physics Engine елегантний рух іконок відбувається за тривимірною кривою, яка нагадує реальну траєкторію руху.  Від елегантного відкриття і закриття додатків до плавного перемикання між додатками – кожна деталь відображає оновлену методологію дизайну, натхненну природою. Нюанси системної анімації MIUI 12 представляють реалістичний досвід користування ОС, де кожна деталь виглядає надзвичайно реалістично.

 

MIUI 12: реалістична операційна система, створена саме для вас

 

Використання реалістичних візуалізацій в системі дозволяє зробити кожен екран інформативнішим та зрозумілішим.  Дані сприймаються більш інтуїтивно, коли вони представлені графічно. Візуалізація скорочує час та робить взаємодію з мобільним пристроєм більш інтуїтивною і ефективною. Візуалізовані елементи інтерфейсу створюють ефект присутності, відображаючи кожен рух в анімації, завдяки чому кожен погляд на екран стає унікальним та індивідуальним.

 

MIUI 12: реалістична операційна система, створена саме для вас

 

Нещодавно представлені «Super Wallpaper» виводять космічну естетику на новий рівень з приголомшливими реконструкціями культових планетарних рельєфів на основі офіційних зображень NASA. Супершпалери об’єднують екран Always-on display, домашній екран та екран блокування у справжню захоплюючу космічну місію, відкриваючи нові частини далеких планет, коли користувач працює із системою.  Із супершпалерами MIUI 12 стає віконцем у захоплюючу пишність всесвіту.

 

Нові функції та покращення

 

  • Багатозадачність
MIUI 12: реалістична операційна система, створена саме для вас
MIUI 12 представляє сучасні рішення багатозадачності у вигляді глобальних спливаючих вікон. Коли користувач переміщається системою за допомогою повноекранних жестів, спливаючі вікна зроблять багатозадачність легшою та позбавлять від необхідності постійного перемикання між додатками. Спливаючі вікна можна легко переміщати, закривати та змінювати їх розмір за допомогою простих жестів у панелі дій. Наприклад, коли текстове повідомлення приходить під час відтворення відео, користувач може відповісти на нього в спливаючому вікні, не зупиняючи програвач. Спливаючі вікна роблять багатозадачність безшовною, зручною та безпомилковою.

 

  • Трансляція
MIUI 12: реалістична операційна система, створена саме для вас
У MIUI 12 покращено раніше представлений функціонал трансляції, перетворивши її на корисний інструмент для будь-якого ведучого. Тепер користувач одним натисканням може починати демонстрацію документів, програм, відео та ігор. Тут також підтримується багатозадачність: спливаючі вікна можна згорнути в будь-яку мить. Можливість трансляції елементів із вимкненим екраном зменшує споживання енергії, а приховування приватних елементів не дозволяє відображати спливаючі сповіщення та вхідні дзвінки на зовнішніх моніторах.

 

  • Режим ультразбереження заряду акумулятора
MIUI 12: реалістична операційна система, створена саме для вас
MIUI 12 підтримує режим ультраекономії заряду батареї. З його увімкненням буде обмежено роботу більшості функцій енергоспоживання для продовження часу очікування та зменшення споживання енергії, коли акумулятор телефона розряджений. Дзвінки, повідомлення та підключення до мережі при активації цього режима будуть продовжувати працювати.
MIUI 12: реалістична операційна система, створена саме для вас
  • Темний режим
MIUI 12: реалістична операційна система, створена саме для вас
MIUI 12 отримала новий прекрасний зовнішній вигляд з покращеним темним режимом. Завдяки більш темній колірній палітрі системних фонів, системних та сторонніх додатків темний режим забезпечує чудову якість перегляду з умов низької освітленості. Під час активації темного режиму користувач також може вибрати автоматичне регулювання контрастності відповідно до умов освітлення при зменшенні яскравості екрану. Темний режим також знижує енергоспоживання та мінімізує навантаження на очі.
MIUI 12: реалістична операційна система, створена саме для вас

 

  • Меню програм
Poco Launcher від Xiaomi дуже добре зарекомендував себе в усьому світі. Його головною особливістю є функція «Меню програм», яка тепер з’явилася й у MIUI 12. Завдяки цій функції домашній екран смартфона стане чистішим та акуратним. Користувач також може автоматично групувати додатки відповідно до власних уподобань, щоб швидко знайти потрібну програму.
План розгортання
MIUI 12: реалістична операційна система, створена саме для вас

 

  • Перша хвиля: кінець червня, 2020
Mi 9 / Mi 9T / Mi 9T Pro / Redmi K20 / Redmi K20 Pro
  • Наступне розгортання відбуватиметься поступово, модель за моделлю
Redmi Note 7 / Redmi Note 7 Pro / Redmi Note 8 Pro / Redmi Note 9 / POCOPHONE F1 (POCO F1) / Mi 10 Pro / Mi 10 / POCO F2 Pro / POCO X2 / Mi 10 Lite / Mi Note 10 / Mi 8 / Mi 8 Pro / Mi MIX 3 / Mi MIX 2S / Mi 9 SE / Mi 9 Lite / Redmi Note 7S / Mi Note 3 / Mi MIX 2 / Mi MAX 3 / Mi 8 Lite / Redmi Y2 (Redmi S2) / Redmi Note 5 (Redmi Note 5 Pro) / Redmi 6A / Redmi 6 / Redmi 6 Pro / Redmi Note 6 Pro / Redmi Y3 / Redmi 7 / Redmi 7A / Redmi Note 8 / Redmi Note 8T / Redmi 8 / Redmi 8A / Redmi 8A Dual / Redmi Note 9s / Redmi Note 9 Pro / Redmi Note 9 Pro Max / Mi Note 10 Lite

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *