Представлено Black Shark 3

Сьогодні компанія Black Shark, яка є підрозділом Xiaomi, офіційно представила ігровий смартфон нового покоління Black Shark 3.

Пристрій працює на базі передового процесора Snapdragon 865 з поліпшеною системою охолодження. В оснащення входить оперативна пам’ять до 12 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5 з модемом X55 для роботи в мережах 5G. У популярному бенчмарку AnTuTu смартфон набирає більш 550 000 балів.

PocoPrice UA
Екран має AMOLED матрицю з підтримкою розширеного динамічного діапазону HDR + і з частотою оновлення картинки 90 Гц, при цьому швидкість відгуку сенсора становить 270 Гц, що є величезною перевагою для онлайн ігор. Фронтальна 20 Мп камера розташовується у верхній рамці екрану, таким чином сам екран позбавлений будь-яких вирізів.

Основна камера оснащена трьома модулями, головний з яких має дозвіл 64 Мп. Друга додаткова камера на 5 Мп відповідає за портретну зйомку, а третя на 13 Мп призначена для широко-кутніх знімків.

Смартфон Black Shark 3 оснащений додатковими кнопками (тригерами), які дозволяють під час ігор можна використовувати не тільки два великих пальця, але і два вказівних, що дає значну перевагу в управлінні. При цьому в звичайному режимі ці кнопки ховаються в корпусі, а при активації ігрового режиму автоматично піднімаються.Ktc UA

Ємність батареї пристрою складає 4720 мАг з підтримкою швидкої провідний зарядки на 65 Вт. Повна зарядка займає всього 38 хвилин. Також варто відзначити додатковий спосіб зарядки на задній панелі з магнітним кріпленням, за рахунок якого в процесі ігор не буде заважати кабель зарядки, що стирчить з основного порту.

Оригінальні ціни Black Shark 3 в Китаї:

  • 8/128 ГБ – 500 $
  • 12/128 ГБ – 544 $
  • 12/256 ГБ – 573 $

Також виробник представив додаткові аксесуари для смартфона Black Shark 3: зовнішній кулер-кліпсу для кращого охолодження за 22 $, оновлений геймпад третього покоління за 29 $, Bluetooth-гарнітура другого покоління за 72 $.

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *