PowerBank 3 – новий універсальний портативний акумулятор Xiaomi

Компанія Xiaomi повідомила про оновнення асортименту PowerBank новою, досить цікавою моделлю. Нова модель називається Xiaomi PowerBank 3: High Version.

Ємність вбудованих літій-полімерний акумуляторів, поміщених в литий суцільнометалевий корпус, становить 20 000 мА/год, що є максимальним показником серед подібних продуктів Xiaomi. Говорячи про зовнішній вигляд, не можна не відзначити глянсову керамічну поверхню верхнього та нижнього торців. Дрібниця, але разом з металевим корпусом це надає пристрою якусь преміальність.

Ktc UA

Даний PowerBank виділяється тим, що має в своєму розпорядженні відразу трьома портами для одночасної зарядки пристроїв: парою USB-A і одним USB-C. Порти USB-A підтримують потужність до 20 Вт (окремо підтримуються режими 5В/2,4 А, 9В/2А чи 12В/1,5А, разом – 5В/3А), тоді як потужність при підключенні до USB-C становить 45 Вт. Таким чином, Xiaomi PowerBank 3: High Version можна використовувати навіть для зарядки деяких ноутбуків, а не тільки смартфонів і планшетів.

Список сумісних з Xiaomi PowerBank 3: High Version ноутбуків:

Xiaomi стверджує, що він відмінно підійде для зарядки ноутбуків Xiaomi, MacBook і ігрової приставки Switch. Так, швидка зарядка за допомогою USB-C підтримуватися в обох напрямках. Тобто, сам акумулятор теж можна буде швидко заряджати, якщо використовувати зарядний пристрій відповідної потужності. На повну зарядку акумулятора піде 11 годин, якщо використовувати 10-ватний зарядний пристрій, а з 45-ватним для цього буде потрібно всього 4,5 години.

Про довговічність, конкретно для цієї моделі даних немає, але для попередніх моделей виробник гарантував 90% початкової ємності після 300 циклів перезарядки.

Xiaomi PowerBank 3 має безліч ступенів захисту (від перезарядки, стрибків струму, перенапруги, високих температур і короткого замикання), характерних для Xiaomi Mi PowerBank 2.

Ktc UA

Також варто відзначити, що Xiaomi PowerBank 3: High Version може заряджатися сам і одночасно живити підключені до нього мобільні пристрої.

Габарити Xiaomi PowerBank 3: High Version становлять 153х73×27 мм.

Ціна Xiaomi PowerBank 3: High Version становить $29, а купити його в Китаї можна буде вже з 11 січня. Чи будуть доступні інші кольори корпусу, крім чорного, поки невідомо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *