Додаток Google Phone може отримати підтримку функції “запису дзвінків”

Додаток Google Phone – це попередньо встановлений додаток для набору номерів,та здійснення дзвінків на смартфонах Google Pixel, пристроях програми Android One, а останнім часом -і на смартфонах Xiaomi, що продаються в Європі . Коли Xiaomi оголосила, що на телефони, призначені для європейського ринку,попередньо будуть встановлено Google Mobile Services, що включає в себе додаток Google Phone, більшість користувачів були розчаровані, оскільки це означатиме втрату можливості записувати телефонні дзвінки – особливість,що наявна в складі додатка для набору номерів MIUI. Враховуючи безліч запитань на цю тему, Mi Community на початку року проінформувала користувачів спільноти.
В той же час,можливо під впливом відгуків невдоволених користувачів, Xiaomi пообіцяла, що ця функція буде “доступною” до кінця 2020 року.
Додаток Google Phone може отримати підтримку функції "запису дзвінків"
І вже зараз, схоже,ми маємо перші підтвердження щодо майбутньої підтримки запису дзвінків у додатку Google Phone.
Головний редактор на порталі розробників XDA Мішаал Рахман,повідомив про це на сторінках форуму XDA Developers:
“Сьогодні на мій  Pixel 4,надійшло оновлення додатку Google Phone, версія 43.0.289191107.
Після розшифровки ресурсів я виявив, що Google додав новий макет, піктограму та інші активи, що стосуються запису дзвінків у програмі набору номера. Нові рядки також показують, що буде достатньо натиснути кнопку” виклику”, щоб почати новий запис.


string name=“incall_label_record”Record/string
string name=“incall_content_description_record_unchecked”Record/string
string name=“incall_content_description_record_checked”Recording/string
Ktc UA
Аудіо запис телефонного дзвінка-це функція, яка раніше була можлива у версіях Android до Android 9 Pie. В Android 9 Pie Google закрила обхідні шляхи, які розробники використовували для запису звуку з телефонних дзвінків. Оскільки Google не надає офіційного API для запису дзвінків ще починаючи з Android 6 Marshmallow, користувачі повинні були покладатися на OEM-виробників, чиє програмне забезпечення дозволяло запис викликів у власних додатках для дзвінків.
Не дивлячись на те що Google розглядає можливість додавання API запису дзвінків у майбутню версію Android,вони і досі не запропонували офіційного способу запису телефонних дзвінків в додатку Google Phone.
Навіть з додаванням цього коду  в додаток Google Phone ми не знаємо, як швидко Google включить запис дзвінків для користувачів додатку Google Phone. Додавання коду, пов’язаного з цією функцією, збігається з недавнім анонсом Xiaomi, що змушує нас вважати, що ця функція призначена для смартфонів Xiaomi. Однак у цій функції немає нічого складного, що можуть забезпечити лише телефони Xiaomi, тому Google має включити його і для користувачів Pixel і Android One.
Незважаючи на додавання нових ресурсів в додаток Google Phone, кнопка in-call для запису дзвінків ще не з’явилася в останній версії додатка. Ми спробуємо включити самостійно цю функцію і оновимо цю статтю скріншотами, якщо нам це вдасться”.

Price UA
Тож власникам смартфонів Xiaomi що бажають користуватись функцією “запис дзвінків” лишається чекати на появу цією можливості в одному з наступних оновлень своїх пристроїв. Слідкуйте за інформацією.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *