Представлено Xiaomi AirDots Youth Edition

Сьогодні у лінійці Bluetooth-навушників Xiaomi з’явилася повністю бездротова модель AirDots Youth Edition. І хоча назва викликає асоціації з Apple AirPods, але має зовсім інший дизайн.

Xiaomi AirDots Youth Edition використовують технологію Bluetooth 5.0. У порівнянні з Bluetooth 4.2 новий стандарт дозволяє знизити споживання енергії, поліпшити стійкість і забезпечити більш стабільне з’єднання. Як відзначає виробник, при поворотах голови другий навушники не буде раптово затихати. Корпус реагує на дотик.

 Одним натисканням можна зупинити відтворення музики або відповісти на вхідний дзвінок, а подвійним тапом – запустити голосовий асистент. Підтримки кодека aptX немає, на жаль.

Кожен навушник важить всього 4.2 грама. Коли їх дістають з зарядного чохла, вони автоматично підключаються до пристрою, що останній був приєднаний, а при поверненні на місце – відключаються і починають заряджатися. Вбудований акумулятор ємністю 40 mAh розрахований на 4 години прослуховування музики. Батареї на 350 mAh в самому футлярі вистачить ще на дві повні зарядки, і того виходить до 12 годин роботи без підключення до розетки. На китайському ринку Xiaomi AirDots Youth Edition надійдуть у продаж вже 11 листопада за ціною 199 юанів або близько 29$. Це в п’ять разів дешевше AirPods!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *